KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13051538
nr 1305 1538
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1960,30x42 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:32:39
500 kr
600 kr
700 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren